XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Age
af: Ouderdom

en: Cost
af: Koste

en: Apply
af: Pas toe
