XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Age
ar: العمر

en: Cost
ar: كلفة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Address
ar: العنوان

en: Provider
ar: المزود

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Features
ar: الخصائص

en: Apply
ar: تطبيق

en: Abbreviation
ar: اختصار

en: Using the site name
ar: استخدام اسم الموقع
