XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: Email
ast: Corréu electrónicu
