XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: Age
be: Узрост

en: URL
be: Спасылка

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Duration
be: Працягласць

en: Features
be: Функцыі

en: Apply
be: Ужыць

en: Abbreviation
be: Абрэвіятура
