XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Subject
bg: Тема

en: Cost
bg: Цена

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Duration
bg: Период

en: Apply
bg: Търси

en: Abbreviation
bg: Съкращение
