XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Type
bn: টাইপ

en: Subject
bn: বিষয়

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Email
bn: ইমেইল
