XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Feed settings
bo: བསྡུས་བརྗོད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Abbreviation
bo: བསྡུས་ཚིག

en: Using the site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་སྤྱོད་པ
