XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: Address
bs: Adresa

en: Town
bs: Grad

en: Apply
bs: Primjeni
