XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Subject
ca: Assumpte

en: Age
ca: Temps

en: Scheme
ca: Esquema

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Duration
ca: Durada

en: Feed settings
ca: Paràmetres del canal

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Town
ca: Municipi

en: Apply
ca: Aplica

en: Abstract
ca: Resum

en: Abbreviation
ca: Abreviatura

en: Using the site name
ca: Utilitzant el nom del lloc web

en: Places
ca: Llocs
