XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: Subject
cy: Testun

en: Age
cy: Oed

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Feed settings
cy: Gosodiadau porth

en: Credit
cy: Credyd

en: Apply
cy: Ceisio

en: Abbreviation
cy: Talfyriad

en: Using the site name
cy: Defnyddio enw safle
