XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Value
da: Værdi

en: Subject
da: Emne

en: Age
da: Alder

en: Cost
da: Omkostning

en: Scheme
da: Skema

en: Email
da: E-mail

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Provider
da: Udbyder

en: Level
da: Niveau

en: Duration
da: Varighed

en: Feed settings
da: Feed-indstillinger

en: Credit
da: Kredit

en: Town
da: By

en: Apply
da: Udfør

en: Abstract
da: Resume

en: Abbreviation
da: Forkortelse

en: Using the site name
da: Bruger site-navnet

en: Places
da: Steder
