XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།
