XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: Age
el: Ηλικία

en: Cost
el: Κόστος

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Provider
el: Πάροχος

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Feed settings
el: Ρυθμίσεις ροής

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Abbreviation
el: Συντομογραφία
