XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Provider
eo: Provizanto

en: Features
eo: Ecoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Abbreviation
eo: Mallongigo
