XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: Age
et: Vanus

en: Cost
et: Maksumus

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Level
et: Tase

en: Duration
et: Kestus

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Features
et: Omadused

en: Credit
et: Kreedit

en: Apply
et: Rakenda

en: Abstract
et: Abstraktne

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Using the site name
et: Kasutatakse saidi nime
