XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Email
eu: Eposta

en: Address
eu: Helbidea

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Duration
eu: Iraupena

en: Feed settings
eu: Feed ezarpenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: Using the site name
eu: Gunearen izena erabili
