XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: Age
fi: Ikä

en: Cost
fi: Maksu

en: Scheme
fi: Skeema

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Phone
fi: Puhelin

en: Address
fi: Osoite

en: Postcode
fi: Postinumero

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Level
fi: Taso

en: Duration
fi: Kesto

en: Feed settings
fi: Syotteen asetukset

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Town
fi: Kaupunki

en: Apply
fi: Käytä

en: Abbreviation
fi: Lyhennetty muoto

en: Using the site name
fi: Käyttää sivuston nimeä
