XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Value
fr: Valeur

en: Subject
fr: Objet

en: Age
fr: Âge

en: Cost
fr: Coût

en: Scheme
fr: Schéma

en: Email
fr: Courriel

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: Postcode
fr: Code postal

en: Provider
fr: Fournisseur

en: Level
fr: Niveau

en: Duration
fr: Durée

en: Feed settings
fr: Paramètres de flux

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Credit
fr: Crédit

en: Town
fr: Village

en: Apply
fr: Appliquer

en: Abstract
fr: Résumé

en: Course
fr: Cours

en: Abbreviation
fr: Abrévation

en: Using the site name
fr: Utilise le nom du site

en: Education level
fr: Niveau d'éducation
