XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Age
gl: Idade

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Provider
gl: Proveedor

en: Duration
gl: Duración

en: Feed settings
gl: Axustes das orixes

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Apply
gl: Aplicar

en: Abstract
gl: Abstracto

en: Abbreviation
gl: Abreviatura

en: Using the site name
gl: Usando o nome do sitio
