XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Age
he: גיל

en: Cost
he: עלות

en: Scheme
he: סכמה

en: URL
he: כתובת URL

en: Email
he: דוא"ל

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: Address
he: כתובת

en: Provider
he: ספק

en: Duration
he: משך

en: Feed settings
he: הגדרות הזנה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Town
he: עיר

en: Apply
he: החל

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר
