XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Subject
hi: विषय

en: Age
hi: उम्र

en: Cost
hi: लागत

en: URL
hi: यूआरएल

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Address
hi: पता

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Duration
hi: अवधि

en: Apply
hi: लागू करें

en: Abbreviation
hi: संक्षिप्तीकरण
