XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Age
hu: Kor

en: Cost
hu: Költség

en: Scheme
hu: Séma

en: URL
hu: Webcím

en: Email
hu: E-mail

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Level
hu: Szint

en: Duration
hu: Időtartam

en: Feed settings
hu: Hírcsatorna beállítások

en: Features
hu: Jellemzők

en: Credit
hu: Hitel

en: Town
hu: Város

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Abstract
hu: Összefoglalás

en: Course
hu: Kurzus

en: Abbreviation
hu: Rövidítés

en: Using the site name
hu: Használva a webhely nevét

en: Objective
hu: Célkitűzés

en: Places
hu: Helyek
