XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Subject
id: Judul

en: Age
id: Usia

en: Cost
id: Biaya

en: Scheme
id: Skema

en: Phone
id: Telepon

en: Address
id: Alamat

en: Provider
id: Penyedia

en: Duration
id: Durasi

en: Feed settings
id: Pengaturan umpan

en: Features
id: Fitur

en: Apply
id: Terapkan

en: Abbreviation
id: Singkatan

en: Using the site name
id: Gunakan nama situs
