XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Age
is: Aldur

en: Cost
is: Kostnaður

en: URL
is: vefslóð

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Apply
is: Virkja
