XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Subject
ja: 件名

en: Age
ja: 年齢

en: Cost
ja: 原価

en: Scheme
ja: スキーマ

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号

en: Fax
ja: FAX

en: Address
ja: 住所

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Level
ja: レベル

en: Duration
ja: 期間

en: Feed settings
ja: フィードの設定

en: Features
ja: フィーチャー

en: Credit
ja: 現金

en: Apply
ja: 適用

en: Abstract
ja: 要約

en: Abbreviation
ja: 略語

en: Using the site name
ja: サイト名を使用
