XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: Abbreviation
jv: Singkatan
