XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура
