XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Abbreviation
km: អក្សរ​សង្ខេប
