XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Age
kn: ಪ್ರಾಯ

en: Cost
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Scheme
kn: ಸ್ಕೀಮ್

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Level
kn: ಸ್ತರ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Abbreviation
kn: ಸಂಕ್ಷಿಪ್ತ ರೂಪ
