XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Age
ku: تەمەن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Abbreviation
ku: کورتکراوە
