XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Age
lt: Amžius

en: Cost
lt: Savikaina

en: Email
lt: El. paštas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Duration
lt: Laikas

en: Feed settings
lt: Tiekimo nuostatos

en: Features
lt: Savybės

en: Credit
lt: Kreditas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas
