XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Age
mr: वय

en: Cost
mr: किंमत

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Postcode
mr: पोस्टकोड

en: Provider
mr: प्रदाता
