XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Age
my: အသက်

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်
