XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Subject
nn: Emne

en: Age
nn: Alder

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Credit
nn: Kreditt

en: Apply
nn: Bruk

en: Abbreviation
nn: Forkorting

en: Objective
nn: Målsetjing
