XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Age
pl: Wiek

en: Cost
pl: Koszt

en: Scheme
pl: Schemat

en: Phone
pl: Telefon

en: Fax
pl: Faks

en: Address
pl: Adres

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Level
pl: Poziom

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Feed settings
pl: Ustawienia kanału

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Town
pl: Miasto

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Abbreviation
pl: Skrót

en: Using the site name
pl: Nazwa witryny

en: Places
pl: Miejsca
