XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: URL
fa: نشانی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Duration
fa: مدت

en: Feed settings
fa: تنظیمات خوراک

en: Apply
fa: تایید

en: Abstract
fa: چکیده

en: Abbreviation
fa: تلخیص

en: Using the site name
fa: استفاده از نام سایت
