XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: URL
ps: پته (URL)

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Apply
ps: تطبيقول
