XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Age
ru: Возраст

en: Cost
ru: Стоимость

en: Scheme
ru: Схема

en: Phone
ru: Телефон

en: Fax
ru: Факс

en: Address
ru: Адрес

en: Provider
ru: Поставщик

en: Level
ru: Уровень

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Feed settings
ru: Настройки ленты

en: Features
ru: Особенности

en: Credit
ru: Кредит

en: Town
ru: Город

en: Apply
ru: Применить

en: Abstract
ru: Абстрактный

en: Course
ru: Курс

en: Abbreviation
ru: Аббревиатура

en: Using the site name
ru: Использование названия сайта

en: Places
ru: Места
