XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Age
si: වයස
