XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Subject
sk: Predmet

en: Age
sk: Vek

en: Cost
sk: Náklady

en: Scheme
sk: Schéma

en: Email
sk: E-mail

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Duration
sk: Trvanie

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Credit
sk: Kredit

en: Town
sk: Mesto

en: Apply
sk: Použiť

en: Abbreviation
sk: Skratka
