XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Subject
sl: Zadeva

en: Abbreviation
sl: Okrajšava
