XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: URL
sq: Adresa URL

en: Abbreviation
sq: Shkurtim
