XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Subject
sv: Ämne

en: Age
sv: Ålder

en: Cost
sv: Kostnad

en: Scheme
sv: Schemaläggning

en: Email
sv: E-post

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Postcode
sv: Postnummer

en: Provider
sv: Leverantör

en: Level
sv: Nivå

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Feed settings
sv: Inställningar för flöde

en: Features
sv: Funktioner

en: Credit
sv: Kredit

en: Apply
sv: Applicera

en: Abstract
sv: Abstrakt

en: Abbreviation
sv: Förkortning

en: Using the site name
sv: Använder webbplatsens namn
