XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: Age
te: వయసు

en: Cost
te: ధర

en: Scheme
te: పథకం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Duration
te: నిడివి

en: Feed settings
te: ఫీడు అమరికలు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Apply
te: ఆపాదించు
