XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: Age
tr: Yaş

en: Cost
tr: Maliyet

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: Fax
tr: Faks

en: Address
tr: Adres

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Level
tr: Seviye

en: Duration
tr: Süre

en: Feed settings
tr: Besleme ayarları

en: Features
tr: Özellikler

en: Apply
tr: Uygula

en: Course
tr: Kurs

en: Abbreviation
tr: Kısaltma

en: Using the site name
tr: Sitenin adını kullanarak
