XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: URL
ug: ئادرېس

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Address
ug: ئادرېس

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Course
ug: دەرس

en: Abbreviation
ug: قىسقارتىلمىسى
