XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Age
vi: Tuổi

en: Cost
vi: Trị giá

en: Scheme
vi: CSDL

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Fax
vi: Điện thư

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Level
vi: Cấp

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Features
vi: Tính năng

en: Town
vi: Phố

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Assessment
vi: Đánh giá

en: Abbreviation
vi: Viết tắt

en: Using the site name
vi: Dùng tên site

en: Places
vi: Nơi
