XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Abbreviation
am: አህፅሮተ ቃል
