XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Provider
az: Provayder

en: Duration
az: Müddət

en: Feed settings
az: Fid parametrləri

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: Using the site name
az: Sayt adından istifadə etməklə
