XCRI-CAP Feed (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: Age
cs: Věk

en: Cost
cs: Náklady

en: Scheme
cs: Schéma

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Level
cs: Úroveň

en: Duration
cs: Trvání

en: Feed settings
cs: Nastavení zdroje

en: Credit
cs: Kredit

en: Apply
cs: Použít

en: Abbreviation
cs: Zkratka

en: Using the site name
cs: Použití jména webu
